Matu transplantācija ar manuālo FUE metodi

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia veic matu, uzacu pārstādīšanu, transplantāciju un bārdas, ūsu zonas korekciju. To veic izmantojot manuālo FUE metodi (no angļu val. follicular unit extraction, tulkojot “matu folikulu kopumu izņemšana pa vienam”). Šo metodi izmanto praktiski visas profesionālās matu transplantācijas klīnikas pasaulē. Pacientam no donora zonas pakauša lejasdaļā ar speciāla mikroinstrumenta palīdzību tiek izņemti grafti (matu folikulu kopums). Pēc tam šie grafti tiek pārstādīti vietās, kur tas nepieciešams jeb transplantācijas zonā. Parasti viens grafts satur 2 vai 3 matu folikulus, retāk 1 un 4. Mūsu matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia grafti netiek dalīti, bet pārstādīti nedalīti tādi kādi tie ir pacienta donora zonā. Tas nodrošina dabīgo matu kuplumu un blīvumu.

Kas ir matu transplantācijas FUE metode?

Matu transplantācijas FUE folikulu vienības ekstrakcija vai dažreiz tā saukta par folikulu vienības transplantāciju ir matu transplantācijas metode, kuras laikā tiek iegūtas atsevišķas matu folikulas no donora ķermeņa daļas, parasti no galvas sāniem un aizmugures. Pēc tam šīs atsevišķās folikulas tiek implantētas nepieciešamajās vietās. Vīriešiem ir raksturīgi iztrūkstoši mati galvas priekšējās daļā, kas izskatās kā klasiska pakava forma.

Что такое пересадка волос при пересадке волос?

Matu grafts ir matu transplantācijas vienība. Tas satur matu folikulu, kura pēc transplantācijas rada matus. Graftu veido folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem. Tas tiek ņemts vērā arī matu transplantācijas operācijas kopējo izmaksu novērtēšanai.

Как работает метод пересадки волос FUE?

Procedūras laikā atsevišķas folikulas, parasti no 1 līdz 4 matiņiem, izņem vietējās anestēzijas laikā. Ekstrakcijas procedūrai izmanto mikroķirurģisko ekstrakcijas instrumentu, kura diametrs ir no 0,8 mm līdz 1,0 mm, lai izņemtu folikulas. Ķirurgs, izmantojot specializētas mikrošķiedras adatas, pēc tam pārstāda folikulas vajadzīgajās vietās. Mūsu ķirurgi ir eksperti matu sajaukšanā, ievietojot matus pareizajā leņķī un blīvumā, kas atbilst oriģinālajam matu izkārtojumam un tāpēc tas atgādinās dabisku un naturālu matu tipu.

Как долго длится процедура пересадки волос?

FUE metodes трансплантация волос tiek veikta vienā sesijā, vienā dienā. Pēc tās nepaliek acīmredzamas un tipiskas rētas, kuras parasti paliek pēc ķirurģiskas operācijas. FUE procedūras ilgums var atšķirties, bet tas parasti ir atkarīgs no tā, cik daudz graftu ir nepieciešams pārstādīt. Pāris stundu laikā var pabeigt mazāku procedūru, kurā nepieciešams pārstādīt tikai aptuveni 500 graftus. Tomēr lielāka procedūra ar 3000 graftiem prasīs sesiju, kas ilgst vienu darba dienu. Matu pārstādīšanas procedūras laikā tiek veikta tikai lokālā anestēzija un pacients procedūras laikā sāpes nejūt. Šajā laikā pacients atrodas sēdus pozīcijā un ir iespējams skatīties televizoru, lietot telefonu, portatīvo datoru vai lasīt grāmatu.

Сколько времени нужно, чтобы восстановиться после процедуры?

Matu transplantācijai ar FUE metodi nav vajadzīga galvas ādas izgriešana. Nav arī nekādu griezumu galvas aizmugurē un tas neatstāj nekādas rētas. Kad atsevišķas folikulas tiek izņemtas, tad paliek tikai nelielas, caurumošanas rētas, kuras praktiski ir neredzamas ar neapbruņotu aci. Pēc procedūras lielas sāpes un diskomforts nav un vidējais atlabšanas periods parasti līdz septiņām dienām. Šo dienu laikā transplantētajiem matiem nedrīkst skarties klāt, jo pastāv risks tos netīšām izraut ārā. Īpaši rūpīgiem ir jābūt pirmās četras dienas pēc procedūras.

Как долго сохраняются результаты пересадки волос?

Kad esat veicis FUE matu pārstādīšanu, rezultāti ir pastāvīgi un transplantētie mati ārā nekrīt. Sākotnējie pārstādītie mati parādīsies pēc dažām nedēļām pēc ārstēšanas. Ir nepieciešams laiks lai tie ieaugtu un sāktu veidot jaunu mata stiebru. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 līdz 4 mēnešiem pēc pārstādīšanas. Šajā laikā ir jābūt izaugušiem aptuveni 15% no visiem pārstādītajiem folikuliem. Pēc 6 mēnešiem aptuveni 55 līdz 60% un tikai pēc gada rezultāts ir uzskatāms par pilnīgu. Par ļoti labu rezultātu ir pieņemts uzskatīt, ja izaug 90 līdz 95% no visiem pārstādītajiem matiem. Tie augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Улучшите качество своей жизни и запишитесь на консультацию к специалистам по пересадке и лечению волос в Rubenhair, которые ответят на все ваши вопросы и определят оптимальный курс лечения. 

Звоните по тел. +371 267 777 76 или заполните электронную форму и мы свяжемся с вами.

Получите бесплатную онлайн-консультацию!

Я согласен на обработку персональных данных условия и положения.Получить консультацию!

В клинике по пересадке волос Rubenhair Latvia проводится качественная пересадка волос, пересадка бровей ручным бесшовным и безшовным методом FUE, а также процедуры по лечению волос. В клинике по пересадке волос Rubenhair Latvia все предлагаемые услуги сертифицированы, безопасны и признаны в Латвийской Республике и Европейском Союзе. Услуги оказывают квалифицированные и сертифицированные врачи, а также медицинский персонал с соответствующим профессиональным образованием и профессиональными навыками. Для процедур используются сертифицированные, современные аппараты и только проверенные и сертифицированные препараты. Клиника по пересадке волос Rubenhair Latvia является полностью сертифицированной и лицензированной медицинской клиникой в Латвии и странах Европейского Союза. зарегистрирован в Реестре медицинских учреждений Инспекции здоровья Министерства здравоохранения Латвийской Республики под регистрационным номером 010001474.

ru_RU