Hair transplantation with the manual FUE method

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia veic matu, uzacu pārstādīšanu, transplantāciju un bārdas, ūsu zonas korekciju. To veic izmantojot manuālo FUE metodi (no angļu val. follicular unit extraction, tulkojot “matu folikulu kopumu izņemšana pa vienam”). Šo metodi izmanto praktiski visas profesionālās matu transplantācijas klīnikas pasaulē. Pacientam no donora zonas pakauša lejasdaļā ar speciāla mikroinstrumenta palīdzību tiek izņemti grafti (matu folikulu kopums). Pēc tam šie grafti tiek pārstādīti vietās, kur tas nepieciešams jeb transplantācijas zonā. Parasti viens grafts satur 2 vai 3 matu folikulus, retāk 1 un 4. Mūsu matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia grafti netiek dalīti, bet pārstādīti nedalīti tādi kādi tie ir pacienta donora zonā. Tas nodrošina dabīgo matu kuplumu un blīvumu.

Kas ir matu transplantācijas FUE metode?

Matu transplantācijas FUE folikulu vienības ekstrakcija vai dažreiz tā saukta par folikulu vienības transplantāciju ir matu transplantācijas metode, kuras laikā tiek iegūtas atsevišķas matu folikulas no donora ķermeņa daļas, parasti no galvas sāniem un aizmugures. Pēc tam šīs atsevišķās folikulas tiek implantētas nepieciešamajās vietās. Vīriešiem ir raksturīgi iztrūkstoši mati galvas priekšējās daļā, kas izskatās kā klasiska pakava forma.

What is a hair graft in a hair transplant?

Matu grafts ir matu transplantācijas vienība. Tas satur matu folikulu, kura pēc transplantācijas rada matus. Graftu veido folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem. Tas tiek ņemts vērā arī matu transplantācijas operācijas kopējo izmaksu novērtēšanai.

How does the FUE hair transplant method work?

Procedūras laikā atsevišķas folikulas, parasti no 1 līdz 4 matiņiem, izņem vietējās anestēzijas laikā. Ekstrakcijas procedūrai izmanto mikroķirurģisko ekstrakcijas instrumentu, kura diametrs ir no 0,8 mm līdz 1,0 mm, lai izņemtu folikulas. Ķirurgs, izmantojot specializētas mikrošķiedras adatas, pēc tam pārstāda folikulas vajadzīgajās vietās. Mūsu ķirurgi ir eksperti matu sajaukšanā, ievietojot matus pareizajā leņķī un blīvumā, kas atbilst oriģinālajam matu izkārtojumam un tāpēc tas atgādinās dabisku un naturālu matu tipu.

How long is the hair transplant procedure?

FUE metodes hair transplant tiek veikta vienā sesijā, vienā dienā. Pēc tās nepaliek acīmredzamas un tipiskas rētas, kuras parasti paliek pēc ķirurģiskas operācijas. FUE procedūras ilgums var atšķirties, bet tas parasti ir atkarīgs no tā, cik daudz graftu ir nepieciešams pārstādīt. Pāris stundu laikā var pabeigt mazāku procedūru, kurā nepieciešams pārstādīt tikai aptuveni 500 graftus. Tomēr lielāka procedūra ar 3000 graftiem prasīs sesiju, kas ilgst vienu darba dienu. Matu pārstādīšanas procedūras laikā tiek veikta tikai lokālā anestēzija un pacients procedūras laikā sāpes nejūt. Šajā laikā pacients atrodas sēdus pozīcijā un ir iespējams skatīties televizoru, lietot telefonu, portatīvo datoru vai lasīt grāmatu.

How long does it take to recover from the procedure?

Matu transplantācijai ar FUE metodi nav vajadzīga galvas ādas izgriešana. Nav arī nekādu griezumu galvas aizmugurē un tas neatstāj nekādas rētas. Kad atsevišķas folikulas tiek izņemtas, tad paliek tikai nelielas, caurumošanas rētas, kuras praktiski ir neredzamas ar neapbruņotu aci. Pēc procedūras lielas sāpes un diskomforts nav un vidējais atlabšanas periods parasti līdz septiņām dienām. Šo dienu laikā transplantētajiem matiem nedrīkst skarties klāt, jo pastāv risks tos netīšām izraut ārā. Īpaši rūpīgiem ir jābūt pirmās četras dienas pēc procedūras.

How long do hair transplant results last?

Kad esat veicis FUE matu pārstādīšanu, rezultāti ir pastāvīgi un transplantētie mati ārā nekrīt. Sākotnējie pārstādītie mati parādīsies pēc dažām nedēļām pēc ārstēšanas. Ir nepieciešams laiks lai tie ieaugtu un sāktu veidot jaunu mata stiebru. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 līdz 4 mēnešiem pēc pārstādīšanas. Šajā laikā ir jābūt izaugušiem aptuveni 15% no visiem pārstādītajiem folikuliem. Pēc 6 mēnešiem aptuveni 55 līdz 60% un tikai pēc gada rezultāts ir uzskatāms par pilnīgu. Par ļoti labu rezultātu ir pieņemts uzskatīt, ja izaug 90 līdz 95% no visiem pārstādītajiem matiem. Tie augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie matu transplantācijas un ārstēšanas klīnikas Rubenhair specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. 

Call tel. +371 267 777 76 or fill out the electronic form and we will contact you.

Get a free online consultation!

I agree to the processing of personal data terms and conditions.Get a consultation!

In the hair transplant clinic Rubenhair Latvia performs high-quality hair transplantation, eyebrow transplantation with the manual FUE scarless and sutureless method, as well as hair treatment procedures. In the hair transplant clinic Rubenhair Latvia, all services offered are certified, safe and recognized in the Republic of Latvia and the European Union. Services are provided by qualified and certified doctors as well as medical personnel with appropriate professional education and professional skills. Certified, modern devices and only tested and certified preparations are used for the procedures. Hair transplant clinic Rubenhair Latvia is a fully certified and licensed medical clinic in Latvia and the countries of the European Union and is registered in the Register of Medical Institutions of the Health Inspection of the Ministry of Health of the Republic of Latvia with registration number 010001474.

en_US