Noteikumi un nosacījumi

ATRUNA

Informācija un attēli šajā vietnē ir tikai vispārēja informācija, un tas negarantē un nenosaka, ka šie rezultāti ir jums pieejami.

 1. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs “Рубенхейр Латвия” ļauj jums izmantot šo vietni, ievērojot zemāk minētos noteikumus un nosacījumus. Piekļūstot šai vietnei, jūs norādāt, ka piekrītat ievērot šos lietošanas noteikumus.
 2. Matu transplantācijas un ādas veselības centram “Рубенхейр Латвия” saskaņā ar Eiropas Savienības Datu aizsardzības direktīvu 95/46 / EK ir jāievēro nosacījumi attiecībā uz personas datu uzglabāšanu un izpaušanu, kas attiecas uz jebkuru šīs vietnes lietotāju, lai novērstu piekļuvi nepiederošām pusēm. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs “Rubenhair Latvia” izmanto jūsu rīcībā esošo informāciju par izmeklēšanu apstrādi. Savāktā informācija par izmeklēšanas veikšanu ietver jūsu vārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, adresi un, ja vajadzīgs, visu informāciju par jūsu prasībām. Tas ļauj Matu transplantācijas un ādas veselības centrs “Rubenhair Latvia” atbildēt uz jūsu pieprasījumu.
 3. Vārdus, adreses un kontaktinformāciju, tostarp e-pasta adreses, kuras jūs piegādājat Matu transplantācijas un ādas veselības centram “Рубенхейр Латвия“, izmantos vienīgi, lai sniegtu informāciju, kas attiecas uz jūsu jautājumiem un darījuma attiecībām ar Matu transplantācijas un ādas veselības centru “Рубенхейр Латвия” un tā netiks nodota citai organizācijai.
 4. Visas autortiesības un ar to saistītās intelektuālā īpašuma tiesības, kas pastāv šīs tīmekļa vietnes saturā, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar tekstu, grafiku, logo, zibatmiņas animācijas, attēliem un programmatūru, faktiski pieder Matu transplantācijas un ādas veselības centram “Рубенхейр Латвия“. Viss šīs vietnes saturs ir Пересадка волос un ādas veselības centra “Рубенхейр Latvia” ekskluzīvs īpašums.
 5. Jūs varat izmantot šīs vietnes saturu kā informācijas avotu. Jebkura cita lietošana bez skaidras rakstiskas atļaujas vai piekrišanas ar Matu transplantācijas un ādas veselības centru “Rubenhair Latvia”, tostarp šīs vietnes satura reproducēšana, grozīšana, izplatīšana, pārpublicēšana, demonstrēšana vai izpilde ir stingri aizliegta.
 6. Hiperteksta saites uz trešo personu vietnēm ļaus jums iziet no Matu transplantācijas un ādas veselības centra “Rubenhair Latvia” mājas lapas. Šīs saistītās vietas nav pakļautas Matu transplantācijas un ādas veselības centram “Rubenhair Latvia” un Matu transplantācijas un ādas veselības centrs “Рубенхейр Латвия” nav atbildīgs par jebkādas vietnes saturu, kas ir saistīts ar jebkuru saiti saistītajā vietnē. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs “Рубенхейр Латвия” nav atbildīgs par tīmekļa pārraidi vai citu veidu saziņu, kas saņemta no jebkuras saistītas vietnes.
 7. Jebkāda informācija, kas tiek nosūtīta vai izvietota Matu transplantācijas un ādas veselības centra “Rubenhair Latvia” mājas lapā ar jebkādiem līdzekļiem vai jebkāda iemesla dēļ, tiks uzskatīta par konfidenciālu.
 8. Пересадка волос un ādas veselības centra “Rubenhair Latvia” mājas lapa izmanto “Sīkdatnes”.
 9. Пересадка волос un ādas veselības centrs “Rubenhair Latvia” patur tiesības jebkurā laikā un laiku pa laikam mainīt vai pārtraukt uz laiku vai pastāvīgi pakalpojumu vai jebkuru tā daļu no šīs vietnes ar vai bez iepriekšēja paziņojuma jums.
 10. Пересадка волос un ādas veselības centrs “Рубенхейр Латвия” nekādā veidā neuzrāda šajā tīmekļa vietnē ievietotās informācijas piemērotību. Viss šīs vietnes lapu saturs ir paredzēts tikai informācijai un bez jebkādas garantijas.
 11. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs “Rubenhair Latvia” vai tā vārdā nepieņem atbildību vai saistības par jebkādām kļūdām, publikācijām vai apgalvojumiem, kas šajās lapās ir maldinoši vai citādi, ieskaitot jebkādu šo vietņu vai lapu vai to aspektu, neatkarīgi no tā, vai tie ir sniegti ar matu transplantācijas un ādas veselības centra “Rubenhair Latvia” vai no jebkuras citas organizācijas, kompānijas vai fiziskas vai juridiskas personas, neatkarīgi no tā, kāds ir apgalvotais vai iespējamais zaudējums.
 12. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs “Рубенхейр Латвия” nav atbildīgs par jebkādiem īpašiem, netiešiem vai izrietošiem zaudējumiem vai jebkādiem zaudējumiem, kas radušies datu vai peļņas zaudēšanas dēļ, kas radušies līguma, nolaidības vai kaitējuma dēļ, kas rodas saistībā ar vai saistībā ar izmantojot šo tīmekļa vietnē pieejamo informāciju.
 13. Šie noteikumi un nosacījumi to visos aspektos tiek regulēti un interpretēti saskaņā ar Latvijas likumiem un likumdošanu.

Отправьте нам фото вашей головы и получить бесплатную консультацию Рубенхейр» в клинике и измените качество своей жизни!

WhatsApp: +371 26777776

info@rubenhair.eu

https://www.rubenhair.eu

Клиника пересадки волос Рубенхейр

Площадь Республики 3, LV-1010 Рига

ru_RU