Пересадка волос для мужчин

Kas ir matu transplantācijas FUE metode?

FUE (folikulu vienības ekstrakcija vai dažreiz tā saukta par folikulu vienības transplantāciju) ir matu transplantācijas metode, kuras laikā tiek iegūtas atsevišķas matu folikulas no donora ķermeņa daļas, parasti no galvas sāniem un aizmugures. Pēc tam šās atsevišķās folikulas tiek implantētas nepieciešamajās vietās. Vīriešiem ir raksturīgi iztrūkstoši mati galvas priekšējās daļā, kas izskatās kā klasiskā pakava forma.

Что такое пересадка волос при пересадке волос?

Matu grafts ir matu transplantācijas vienība. Tas satur matu folikulu, kura pēc transplantācijas rada matus. Graftu veido folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem. Tas tiek ņemts vērā arī matu transplantācijas operācijas kopējo izmaksu novērtēšanai.

Как работает метод пересадки волос FUE?

Процедуры laikā atsevišķas folikulas – parasti no 1 līdz 4 matiņiem, noņem vietējās anestēzijas laikā. Ekstrakcijas procedūrai izmanto mikroķirurģisko ekstrakcijas instrumentu, kura diametrs ir no 0,8 mm līdz 1,0 mm, lai noņemtu folikulas. Transplantācijas speciālists izmantojot specializētas mikrošķiedras adatas, pēc tam pārstāda folikulas vajadzīgajās vietās. Mūsu speciālisti ir eksperti matu sajaukšanā, ievietojot matus pareizajā leņķī un blīvumā, kas atbilst dabiskajam matu izvietojumam un tāpēc tas atgādinās dabisku un naturālu matu tipu.

Как долго длится процедура пересадки волос?

FUE bezrētu un bezšuvju matu transplantācija var tikt veikta vienā ilgākā sesijā vai vairākās mazās sesijās. Pēc tās nepaliek acīmredzamas un tipiskas rētas, kuras paliek pēc ķirurģiskas operācijas. FUE procedūras ilgums var atšķirties, bet tas parasti ir atkarīgs no tā, cik daudz graftu ir nepieciešams pārstādīt. Pāris stundu laikā var pabeigt mazāku procedūru, kurā nepieciešams pārstādīt tikai aptuveni 500 graftus. Tomēr lielāka procedūra ar 3000 graftiem prasīs sesiju, kas ilgst vienu dienu. Matu pārstādīšanas procedūras laikā tiek veikta tikai lokālā anestēzija un pacients procedūras laikā sāpes nejūt. Šajā laikā pacients atrodas sēdus pozīcijā un ir iespējams skatīties televizoru, lietot telefonu, portatīvo datoru vai lasīt grāmatu.

Сколько времени нужно, чтобы восстановиться после процедуры?

Трансплантация волос методом FUE не требует иссечения кожи головы. На затылке также нет порезов и не остается шрамов. При удалении отдельных фолликулов остаются лишь небольшие рубцы от уколов, практически незаметные невооруженным глазом. После процедуры нет сильной боли и дискомфорта, а средний восстановительный период обычно составляет семь дней. В эти дни нельзя прикасаться к пересаженным волосам, так как есть риск случайно их выдернуть. Первые четыре дня после процедуры следует соблюдать особую осторожность.

Как долго сохраняются результаты пересадки волос?

Kad esat veicis FUE matu pārstādīšanu, rezultāti ir pastāvīgi un transplantētie mati ārā nekrīt. Sākotnējie pārstādītie mati parādīsies pēc dažām nedēļām pēc ārstēšanas. Ir nepieciešams laiks lai tie ieaugtu un sāktu veidot jaunu mata stiebru. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti ir aptuveni pēc 3 līdz 4 mēnešiem pēc pārstādīšanas. Šajā laikā ir jābūt izaugušiem aptuveni 15% no visiem pārstādītajiem folikuliem. Pēc 6 mēnešiem aptuveni 55 līdz 60% un tikai pēc gada rezultāts ir uzskatāms par pilnīgu. Par ļoti labu rezultātu ir pieņemts uzskatīt, ja izaug 90 līdz 95% no visiem pārstādītajiem matiem. Tie augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Улучшите качество своей жизни и записаться на консультацию к специалистам клиники по пересадке и лечению волос Rubenhair, который даст исчерпывающие ответы на ваши вопросы и определит оптимальный курс лечения. 

Звоните по тел. +371 267 777 76 или заполните электронную форму и мы свяжемся с вами.

ru_RU